Dom

Henan huafood machinery technology co., LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna OEM / ODM R & D
1 2 3 4
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

1 2
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

1 2
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

 • Linia produkcyjna
  Nasza fabryka znajduje się w mieście Zhengzhou w Chinach. Jest strategicznie zlokalizowany 3,5 kilometra na południe od skrzyżowania Bohai Road i Xintian Avenue. Jest blisko drogi ekspresowej i dworca kolejowego. Jest to zbiór badań naukowych, produkcji, projektowania, sprzedaży i obsługi posprzedażnej. Nowoczesne przedsiębiorstwo przemysłu spożywczego.


  Dysponujemy profesjonalnym personelem inżynieryjnym i technicznym i zawsze tworzymy nowoczesne produkty z ochroną środowiska, ekologią, energooszczędnością i wysoką wydajnością jako projekty badawczo-rozwojowe dla użytkowników i tworzymy niezawodne marki jakości dla użytkowników. Doświadczeni technicy i najnowocześniejszy sprzęt do przetwarzania stanowią solidną podstawę do produkcji wysokiej jakości sprzętu.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu nasza firma samodzielnie opracowała różnego rodzaju urządzenia do przetwarzania żywności i urządzenia pomocnicze do produkcji z przodu iz tyłu. Produkty są sprzedawane do wszystkich prowincji, gmin i regionów autonomicznych w kraju i eksportowane do wszystkich krajów i regionów na całym świecie. Obok naszej fabryki znajduje się sala wystawowa, w której znajdują się różne urządzenia do przetwarzania żywności dla osób w kraju i za granicą, które mogą odwiedzić i przetestować maszynę w dowolnym momencie.

 • OEM / ODM
  Dzięki naszemu dojrzałemu i skutecznemu systemowi produkcji i zarządzania w połączeniu z zaawansowanymi urządzeniami produkcyjnymi i zaawansowaną technologią, w dobrej wierze w kraju i za granicą, dostarczamy użytkownikom poniżej wysokiej jakości produkty i usługi OEM i ODM, aby spełnić wymagania klientów.

  • Oferowana usługa OEM
  • Oferowane usługi projektowe
  • Oferowana etykieta kupującego

 • R & D
  Personel techniczny i techniczny

  Personel techniczny i inżynieryjny ponad 30, który składa się z wyspecjalizowanego zespołu technicznego, którego wiedza obejmuje mechanikę, elektryczność, hydraulikę i inżynierię samochodową

Szczegóły kontaktu
Henan huafood machinery technology co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Jacky Miao

Tel: +8615136129173

Faks: 86-371-56787763

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)